Універсальне заварне тісто на вареники. Полюбилося з першого замісу

Це рецепт дуже еластичного та пухкого тіста приготованого всього з чотирьох інгредієнтів. Робиться дуже легко, замішується з першого разу та зовсім не потрібно досипати борошна.
Заварне тісто на вареники

Це рецепт заварного тіста на кип'ятку, який ми постійно використовуємо для вареників. Це тісто без яєць виходить дуже еластичне та м'яке і дуже легко розкачується. Ну і найголовніше під час готування, тісто в киплячій воді, не розварюється і не злипається.

Таке тісто для вареників можна використовувати і в піст, і на свято. Та будь-коли, коли вам захочеться смачних вареників. Начинку для них можна робити на свій смак.

З такого тіста ми готуємо вареники з картоплею, різдвяні креплики з маком та вареники з капустоюВ середньому, за цим рецептом, у нас виходить зліпити плюс-мінус 50  вареників.    Інгредієнти

Як приготувати Заварне тісто на вареники

5
10
15

Відео рецепт Заварне тісто на вареники

Покроковий рецепт

1. Просіюємо борошно

Просіюємо 400 грам борошна так, щоб не було грудочок.  

2. Додаємо сіль

Додаємо пів чайної ложки солі та перемішуємо.  

3. Додаємо воду

Робимо в борошні для зручності ямку і заливаємо туди  200 грам кип'ятку. Пропорційно води в нас в грамах в два рази менше чим борошна. Все добре перемішуємо лопаткою.

4. Додаємо олію

Додаємо на таку кількість борошна три ложки рослинної олії.

5. Замішуємо тісто

Вимішуємо лопаткою чи ложкою чи будь-яким іншим допоміжним інструментом. А коли борошно вистигло, тоді його можна без проблем взяти і почати замішувати руками. Вимішуємо до еластичного стану.

Ми також любимо підсмажувати вареники. З цього тіста, вони стають дуже смачні, хрумкі та золотисті. Ось тут кілька рекомендацій, як отримати смажені вареники, які будуть смачніші, навіть, за чебуреки.

Схожі рецепти страв

Поради і запитання

Поради по приготуванні страви Заварне тісто на вареники

Чи можна заморожувати вареники з заварного тіста?

Вареники з такого заварного тіста можна заморожувати.