Пляцок Весняна Вишиванка. Простий рецепт, неймовірної краси!

Це рецепт дуже смачного та красивого пляцка з шоколадними коржами, а також з коржами з сирною та маковою начинками. Ніжний крем просочує всі коржі, що робить його неймовірно ніжним та м'яким.
Пляцок Весняна Вишиванка

Такий Весняний пляцок Вишиванка, стане чудовий десертом на вашому столі. Його неймовірний розріз, точно здивує ваших рідних та гостей. А який його смак! Поєднання сирних та макових коржів, просочених заварним кремом, роблять його дуже смачним.

Інгредієнти

Як приготувати Пляцок Весняна Вишиванка

20
120
140

Відео рецепт Пляцок Весняна Вишиванка

Покроковий рецепт

1. Готуємо сирну начинку

Сир перемелюємо до однорідної маси. Яєчні жовтки злегка збиваємо з цукром, ванільним цукром та сметаною. Додаємо крохмаль, сир та куркуму, вимішуємо до однорідності.

2. Готуємо макову начинку

Білки збиваємо з цукровою пудрою та ванільним цукром на густу піну. Додаємо манку та перетертий мак. Все гарно вимішуємо до однорідності.

3. Замішуємо тісто

Змішуємо борошно та розпушувач. Додаємо цукрову пудру, розтоплене масло, сметану та замішуємо тісто. Тісто розділяємо на 2 рівні частини.

4. Випікаємо сирний корж

До однієї частини тіста додаємо какао та замішуємо його. Тісто розділяємо на дві нерівні частини (1/3 та 2/3). Більшу частину розкачуємо на пергаменті та поміщаємо на деко 25×35 см, сформувавши боки коржа висотою до 1 см. Викладаємо сирну начинку та притираємо меншою частиною тіста, яку попередньо потрібно охолодити в морозилці. Випікаємо 30 хвилин при 175 °С.

5. Випікаємо маковий корж

Світле тісто розділяємо на дві нерівні частини (1/3 та 2/3). Більшу частину розкачуємо на пергаменті та поміщаємо на деко 25×35 см, сформувавши боки коржа висотою до 1 см. Викладаємо макову начинку та притираємо меншою частиною тіста, яку попередньо потрібно охолодити в морозилці. Випікаємо 30 хвилин при 175 °С.

6. Готуємо крем

У 200 мл холодного молока розчиняємо пудинг і поволі, при постійному помішуванні, вливаємо у 200 мл киплячого молока з цукром. Доводимо до кипіння та проварюємо 3-4 хвилини. Відставляємо охолодися.

7. Додаємо масло

Масло збиваємо 6-7 хвилин. Порціями додаємо у охолоджений заварний крем, постійно збиваючи ще протягом 10-15 хв.

Відбираємо 1/3 частини крему, до решти додаємо какао і добре перемішуємо.

8. Підготовлюємо коржі

Коржі розрізаємо впоперек на 2 частини (пляцок складатиметься з 4 шарів).

9. Складаємо пляцок

Темний корж (притерта частина доверху) змащуємо 1/3 частини крему з какао. Зверху ставимо білий корж (притерта частина донизу), змащуємо 1/3 частини крему без какао.

Потім ставимо білий корж (притерта частина доверху) та змащуємо 1/3 частини крему з какао. Звурху ставимо темний корж (притерта частина донизу).

Залишаємо пляцок у холодильник на 12-24 год.