Гарбузова каша на молоці з пшоном
Це рецепт смачної та корисної гарбузової каші, яка підійде як дорослим, так і дітямГарбузова каша з пшоном, це давня автентична страва української кухні. Як тільки виростали гарбузи, на столах з'являлась запашна каша. Зазвичай цю страву готували в печі. Але в нас час, готується вона набагато швидше і не потребує так багато часу для приготування. Вона є дуже корисною та ситною.
Також гарбузову кашу можна готувати з рисом, але з пшоном вона більш ситніша. А щоб урізноманітнити смак каші, можна додати до неї курагу чи чорнослив, мед та горіхи.
Крім гарбузової каші можна приготувати ще дуже багато смачних страв, рекомендуємо ще 5 страв з гарбуза, на всі випадки життя.
Відео рецепт Гарбузова каша
Покроковий рецепт
1. Підготовлюємо інгредієнти
Пшоно перед готуванням заливаємо водою та промиваємо декілька разів. Після промивання пшоно залити водою, щоб набухало. Гарбуз чистимо та нарізаємо на невеличкі шматочки.
2. Готуємо гарбуз
Далі нам потрібно зварити гарбуз. Для цього ми його висипаємо в каструлю, де будемо варити. Заливаємо молоком. Накриваємо кришкою і доводимо до кипіння.
Коли гарбуз закипів, збавляємо вогонь до мінімуму накриваємо кришкою і варимо поки не приготується гарбуз. Іноді можемо відкривати і перемішувати, щоб ті куски, що варяться зверху, опустилися внизу.
Перетираємо його блендером та додаємо зовсім трохи солі і цукор.
3. Додаємо пшоно
Тепер кидаємо пшоно в каструлю до гарбуза. В тарілці з пшоном, на дні, може бути трохи води після промивання. Це не страшно можете засипати крупу разом з нею.
Добряче вмішуємо наше пшоно в молочно-гарбузове пюре.
На маленькому вогні доводимо кашу до кипіння і варимо пшоно до готовності. В нас на це пішло 20-25 хвилин. При подачі до каші додаємо невеликий шматочок вершкового масла.
При подачі до каші можна додати вершкове масло, мед, курагу чи чорнослив або посипати тертими волоськими горішками.
Поради і запитання
Чим корисна гарбузова каша?
Гарбузова каша, неймовірно корисна, адже містить велику кількість різноманітних мікроелементів та вітамінів. А також набір мінеральних речовин, необхідних для людського організму. Допомагає травній та серцево-судинній системі. А також має позитивний вплив на шкіру, волосся та нігті.