Відвідати всі країни

Маршрут по Венеції: 2 дні у Венеції

Невеличкий маршрут по Венеції. Дуже класно підійде тим, хто у Венеції ненадовго і має обмежений бюджет.

Маршрут “2 дні у Венеції”

Шукаємо житло недалеко від Венеції, наприклад Падуя.

Приїжджаємо в Падую вечором нульового дня. Цей день не включаємо в маршрут по Венеції.

7 порад, які варто почитати бюджетному мандрівнику перед поїздкою у Венецію.

День 1. Синя лінія

Зранку їдемо у Венецію з центрального залізничного вокзалу Падуї. Можна використовувати регіональні залізниці, вони дешевші. (Як подорожувати на потягах в Італії). Потяги ходять частенько. В якості економії коштів можна ситно поснідати дома або в кафе Падуї.

Прибуваємо десь о 10 або 11 на вокзал у Венеції маємо купу часу приблизно до 22:00, коли їде останній потяг з Венеції на Падую.

А де нормальний маршрут по Венеції? Як бачите на карті, лінії по суші Венеції намальовані хаотично. Це спеціально так намальовано, щоб показати, що не потрібно ходити по маршрутах і я не можу вам порадити якийсь особливий маршрут по Венеції.

Взагалі можу. Ось такий, наприклад. Але це жарт))

Насправді 99% туристів ходять по Венеції тими самими вулицями, однаковими маршрутами. Варто зійти десь в сторону і ви опинитесь в малолюдних місцях де менше туристів і панує тиша і спокій.

Мова не йде “не мати карту”, бо карта може якраз знадобитися, коли ви захочете швидко вибратися, з тих вуличок, по яких гуляли. Акцент ставиться на тому, що не потрібно ходити по загальних маршрутах, які рекомендовані в картах.

Включаємо в список основні місця Венеції.

Варто лише собі зазначити основні пам’ятки Венеції: Міст Ріальто, площа Сан Марко, Палац Дожів і можливо, ще якісь на свої вподобання. Основні пам’ятки пропустити дуже важко. Хочете ви цього чи ні, але ви на них рано чи пізно вийдете))

Гондоли

Катаємось або не катаємось на гондолі. Це вже залежить від вашого бюджету і винахідливості. Про гондоли і гондольєрів. На це піде максимум година.

Сан-Марко

Логічно, що ви все ж таки виберете дійти першого дня до площі Сан-Марко. Під час прогулянки, якщо ви будете рухатись повільним темпом від залізничного вокзалу, десь до 15:00 -16:00, дійдете до площі Сан-Марко. Все роздивляємось, відпочиваємо, підкріплюємось і продовжуємо прогулянку до набережної.

Вечірня прогулянка по воді

Десь о 19:00 купуємо квиток на Вопаретто на 24 години. (буде дійсний ще на наступний день). І вирушаємо на прогулянку навколо вечірньої Венеції або по Гранд-Каналу. Це вже як забажає душа. Вибираємо маршрут так, щоб до 21:00 опинитися біля вокзалу, де курсують потяги додому.

Наш звіт по Венеції в перший день

Вечором повертаємось додому. Вечеряємо або у Венеції, або вже в Падуї, як дозволяють фінанси.

День 2. Жовта лінія

Знову по тій самій схемі. Встаємо зранку в Падуї. Збираємось, снідаємо, вирушаємо прибуваємо на залізничний вокзал Венеції.

Пливемо до Мурано

В нас є квитки на Вопаретто, які ми купили ще вчора. Можемо відразу поплавати по каналах. Пливемо по Гранд-Каналу до площі Сан-Марко там робимо пересадку на Мурано і пливемо до Малої Венеції. (Вивчайте карту маршрутів Вопаретто). Годину – дві можна погуляти по цьому острові. Мурано – це місце, де сконцентровані майстерні по видуванню скла. Муранське скло відоме на весь світ. На острові є навіть музей присвячений цьому.

Тут невеличкий звіт по Мурано.

З Мурано на Бурано

Від Мурано недалечко розташований, ще один острівець-пам’ятка Венеції, відомий своїми кольоровими будиночками. Пливемо на нього. Але добре розраховуємо час, тому, що ми вчора активували свій квиток о 19:00, значить сьогодні нам потрібно до 19:00 повернутися у Венецію, щоб не лишитися на Бурано, або не купляти ще один разовий квиток за 7 євро.

Звіт по Бурано

Повертаємось до Венеції

Сходимо десь о 19:00 і маємо ще купу часу, щоб погуляти по вулицям Венеції. Раджу приплисти десь в зону Сан Марко, щоб повертатися знову через всю вечірню Венецію до вокзалу пішки, якщо ж звісно не будуть сильно боліти ноги. Вчора вечірня прогулянка по воді, сьогодні вечірня прогулянка по вулицях.

Вечеряємо або не вечеряємо в якомусь ресторанчику, святкуємо відвідини Венеції і відправляємось назад в Падую.

Що почитати:

Отак за два дні ви можете погуляти по Венеції, побачити основні пам’ятки Венеції, поплавати до островів Мурано і Бурано і витратити відносно невеликі гроші.