Відвідати всі країни

Подорож по Венеції: 7 порад бюджетному туристу

Що потрібно знати бюджетному туристу про Венецію. Як подорожувати бюджетно по Венеції. Як зекономити кошти у Венеції.

Тут поради, які сформувалися після двох-денної подорожі по Венеції. Маршрут: 2 дні у Венеції.

1. Жити в околицях Венеції

Житло в Венеції дороге. Ви не знайдете тут дешевих хостелів через сайт Hostelworld чи дешевих квартир і кімнат через сервіс AirBNB (хоча не в сезон можливо і знайдете). Тому, якщо їдете в сезон подивіться у напрямку сусідніх міст у регіоні Венето: Падуя, Тревізо, Местре.

До речі ми у своїй подорожі жили в Падуї. (Чому Падуя?)

2. Користуйтесь регіональними залізницями

Якщо ви вже поселились не в Венеції, то вам потрібно буде кожний день їздити на острів. Швидко, дешево і зручно це робити залізницею, а саме регіональною залізницею Італії.

3. Запаси води і продуктів

Як їдете на острівну Венецію і у вас обмежений бюджет потурбуйтесь про воду і їжу, бо в самому місті вам за 0,5 літра доведеться заплатити від 1-1,5 євро. На континенті в супермаркетах 1,5 літри буде коштувати в районі 0,4 євро (40 євроцентів). Та й можна наробити смачних бутербродів, наприклад з прошутто і італійським сиром. Вибір величезний. Тому маленький міський рюкзачок з двома пляшками по 1,5 літри, декілька бутербродів та фрукти, допоможуть вам зекономити ваші єврики.

4. Користуйтеся Вапоретто

Це самий дешевий вид пересування по острівній Венеції, такий собі річковий трамвай. За допомогою нього можна поплавати по самій Венеції і навіть встигнути на сусідні острови, наприклад Мурано чи Бурано. Більше про транспорт Венеції.

5. Поплавати на гондолі? – шукайте компанію

Відчути романтику Венеції на повну вам допоможуть гондоли і гондольєри, але вони дуже дорогі: 80 євро аренда гондоли на 30 хвилин. Зрештою, можна знайти компанію і поплавати в шістьох, оскільки гондола вміщує 6 персон. Як зменшити вартість гондоли на одного чоловіка до 4 євро в статті гондоли і гондольєри.

6. Їсти подалі від каналів

Якщо ви вже і наважились поїсти, то раджу пошукати ресторанчик не біля каналів, а десь в тихих вуличках, де менше туристів. Там і не буде черг за столики і страви можуть коштувати значно дешевше і відношення до клієнта зовсім інше.

7. Гуляємо, де менше туристів

Взагалі Венеція це місто, де за рік на одного жителя припадає до 170 туристів. В сезон тут ходять цілими натовпами, що навіть де-не-де важко розминутися. Тому, якщо хочете трішки спокою, не купуйте на місці карт, по яких ходять всі туристи, а просто бродіть без маршруту навмання по вулицях цього міста. Так ви знайдете і дешевий ресторанчик, і дешевші сувеніри, і доброго гондольєра, який вам зробить знижку.

І ще одне))

Перестаньте годувати голубів на площі Сан-Марко, краще ту булочку з’їсти)))

Венеція це унікальне місце, його повинен побачити кожен!)