Відвідати всі країни

Падуя – місто арок, або де знайти житло біля Венеції

Падуя (Padova/ Padua) – зручна локація для відвідин Венеції або де зупинитися біля Венеції? Де краще шукати житло, щоб побувати кілька днів у Венеції. Чому варто шукати житло не у Венеції.

Якщо у вас дофіга бабла, то текст можете не читати, а просто подивитися фото Падуї))

Бюджетні туристи, які починають розмірковувати про поїздку до Венеції і фантазують, як вони будуть жити в будинках над каналами, мабуть, не знають, що ціни на житло, там нереальні. Але усвідомлення приходить, коли починаєш дивитися пропозиції, і стає зрозуміло, що для людини без товстого гаманця, дешево пожити в місті каналів просто немає можливості.

В пік сезону (липень-серпень ) ціни на кімнату в квартирі від 80-100$ доба, готелі від 300 – 500 $ за ніч. Тому в голові відразу зароджується думка знайти житло десь в околицях, в регіоні Венетто. Варіанти є. Серед них міста: Местре, Тревізо (до речі місто в якому розташований аеропорт, куди літає WizzAir), Падуя та інші. Все залежить від пропозиції на ринку.

Чому варто жити в околицях Венеції?

1. Ціни менші

Ціни значно дешевші і можна знайти, наприклад кімнату від 20$. Звичайно ви будете витрачати на транспорт, але все одно, це виходить дешевше. Потрібно моніторити пропозиції на різних сайтах по пошуку житла. Звичайно, краще шукати і бронювати за кілька місяців, а то і за пів року. Ми шукали на AirBNB. ( Реєструйся по лінку http://www.airbnb.ru/c/ddiachuk і отримуй 25 $ в подарунок на свої подорожі.)

2. Зручний транспорт

Від всіх цих міст їздять електрички і дешеві регіональні потяги. За день їх проїжджає досить велика кількість. Можна виїхати, зранку, в 6-7 годин, а повернутися з Венеції приблизно о 22:00 годині. Навіть, якщо ви виїдете в 10:00, часу на прогулянки по романтичній Венеції вам вистачить вдосталь.

Подолати дистанцію в одну сторону займе приблизно від 40 хв. до години. Звичайно можна пожити і у Вероні, але їхати доведеться від години до двох.

3. Харчування дешевше.

В маленьких містах, які не є туристичними осередками, ціни в кафе і ресторанах, значно дешевші.

4. Це прекрасна можливість розширити світогляд

Маленькі міста, такі як Падуя або Тревізо, теж зі своєю історією і є дуже гарними. В них можна також отримати задоволення від прогулянок і класно провести час.

5. Багато супермаркетів

Є супермаркети, де перед виїздом, можна купити 1,5 л. води (раджу навіть дві бутилки) за 0,40 євро і щось перекусити. І взяти з собою в рюкзак. У Венеції супермаркетів з водою по 0,4 євро не знайдете. Лише від 1,5 -2 євро за 0,5 літра.

Чому Падуя / Padova?

Так розпорядилася доля))) З Падуї на наші повідомлення відгукнулися скоріше. І потім, ми були задоволенні, що саме так і сталося, оскільки Падуя виявилася просто чарівним місцем.

Це місто дуже старе, біля 3 тис. років.

Місто дуже зелене.

Чисте і тихе.

Міська територія займає 92 км ². Це рівнина, через яку між річками Брента і Баккільоне прокладено безліч каналів.

По всьому місту зустрічаємо мости. Правда не такі великі, як у Вероні. Та й річечка значно тихіша.

Понад річкою побудовані будинки.

Це майже Венеція)) Живете біля каналів, а платите значно менше!

Міст в центрі міста.

Стара частина міста, де по дорозі всюди бруківка, тротуари з’єдналися з будівлями і всюди арки, арки, арки…..

Базиліка Святого Антонія – головний центр шанування св. Антонія Падуанського, найбільша за розмірами і кількістю паломників церква Падуї.

Біля церкви можна купити метрову свічку за 50 євро.

Прато-делла-Валле

З Вікіпедії: Більшість невеликих італійських міст тісно забудовані і зберігають середньовічну і маловиразну забудову, обмежену старими фортечними мурами. Падуя давно вийшла за межі міських мурів, а центром спілкування зроблено Прато-делла-Валле, або просто Прато. Це один з найбільших майданів серед західноєвропейських міст, перетворений на садок і велетенський газон. Його кордони створюють канал і подвійне коло набережних, рясно прикрашених скульптурами. Це зробило Прато несхожим з жодним великим майданом інших міст, включаючи український Харків, Париж, Мадрид.


Площа оточена коловим каналом, де по всьому периметру стоять скульптури.

Що за рельси?

По всій Падуї тягнуться дві дивні рельси відстань між якими більше трьох метрів. На ширину одного трамвая це не схоже. В той час коли ми перебували, то по них нічого не їздило.

По приїзду додому вже дізнався, що в Падуї є трамвай на шинах. Виглядає це диво техніки, яке їде на одній рельсі так:

Падуя дуже сподобалася. Тут є ще багато чого цікавого, наприклад Падуанський університет, Ботанічний сад і т. д. Але на це вже в нас не було часу, оскільки він був витрачений на одне із самих прекрасних місць на землі – Венецію;) (так казала Іннуся)