Запечена річкова форель в духовці

Це дуже простий і швидкий рецепт, як просто і смачно запекти річкову форель в духовці.
Форель в духовці

Чудова страва з риби, яку можна приготувати і в піст і в будні. Для цієї страви ми взяли річкову форель. Готується вона дуже просто, рибу обсипають сіллю та спеціями, до яких входить перець, мелений сушений часник та материнка. Виложують на подушечку з цибулі.

Також її готують, як одну із 12 страв на Святий вечір. Адже риба на столі в цей день обов'язкова.

До речі в деяких регіонах на заході України її ще називають - пструг.  Це слово прийшло з польської мови, бо саме так, там перекладається  форель. Ця риба стає дуже популярною зараз, оскільки з’являється багато домашніх господарств, які вирощують форель. 

Інгредієнти

Як приготувати Форель в духовці

20
25
45

Відео рецепт Форель в духовці

Покроковий рецепт

1. Підготовлюємо рибу

Рибу добре очищаємо від луски та нутрощів. Голову не відрізуємо. Просолюємо добряче рибу зсередини та ззовні. Потім додаємо меленого чорного перцю, посипаємо сушеним часником і материнкою.

2. Підготовлюємо цибулю

Цибулю очищаємо та нарізаємо кільцями. На деко застеляємо фольгу та змащуємо олією. Викладаємо частину цибулі на деко, це буде подушка під рибу, щоб комфортніше запікалася і не пристала до дна.

3. Викладаємо рибу

На подушку з цибулі викладаємо зверху рибу. Нарізаємо лимон на кільця та викладаємо в середину кожної рибини. Кільця цибулі викладаємо зверху на рибу. Цибуля з лимоном нейтралізує запах риби. Ставимо форель в духувку і запікаємо при температурі 180 С градусів хвилин 20-25.

Запечену форель подають на великій тарілці з запеченою цибулею та лимоном. Також можна прикрасити зеленню. 

Схожі рецепти страв

Поради і запитання

Поради по приготуванні страви Форель в духовці

Скільки часу запікати форель в духовці?

Щоб запекти форель в духовці, не потрібно багато часу. В сього 20-25 хвилин при температурі 180 С градусів, буде достатньо.

Пструг що це?

Це ще одна назва форелі. Також ще на цю рибу можуть казати струг.