Відвідати всі країни

Подорож в Мадрид

Після П’ятиденної подорожі по Барселоні, ми на шостий день вирушили в столицю Іспанії – Мадрид!

Їхали швидким комфортабельним потягом від Renfe Ave, який подолав дистанцію більше 600 км. за 2,5 години! То Вам не Хюндай стайл))

Два квитки коштували зі всіма знижками і бронюванням за два місяці – 96 євро за двох! Якщо купувати в день від’їзду в касі, то може коштувати і по 150 євро на людину!

 

В 17:30 приїхали в столицю Іспанії! Перші враження: чиста пафосна європейська столиця! З Барселоною не варто навіть зрівнювати! Це просто різні міста за своєю сутністю і історичним призначенням. Барса по своєму гарне місто, Мадрид – по своєму.

Барса – це туристичне портове місце зі своєрідним стилем життя! Мадрид – це столиця королів. Грошові квартали, фінансові та шопінгові центри, які функціонують на фоні королівського життя!

Коли приїхали, зустріла нас спека десь до 40 градусів! Після Барселони повітря було просто гаряче, дихалось не звично і перший час важко!


 

Добралися до своєї квартири, яку завчасно забронювали, в районі метро Кватро Камінос, недалеко від відомого стадіону Сантяго Бернабеу, який належить королівському клубу Реал Мадрид! (Римарка для “блондинок” – клуб, де грає Кріштіану Роналдо станом на 2013 рік).

Квартира попалася дуже класна. Господарі виявилися родом з Росії, які вже третій рік проживали в Мадриді. Тому бар’єрів в спілкуванні не було! Вони гостинно нас прийняли, постійно пропонували свою допомогу, підказали нам основні місця, які варто пройти в першу чергу. Так як в нас часу на дане місто було виділено мало, всього два дні, ми з радістю записували їхні поради! Також дали нам в користування відривну книжку зі знижками, декілька карт і туристичних путівників.

Вечором в нас ще залишалося трохи часу на прогулянку, і ми вирішили сходити повечеряти біля стадіону Реала Мадрид!!! Маршрут до стадіону вів через фінансовий центр Мадриду, де був розташований центральний банк Іспанії.

Дійшли до стадіончику. Виглядав він яскраво.

Повернулися додому, орієнтиром була дана Basilica.

На наступний день вирушили зі Станції Кватро Камінес на головну Площу міста – Площа Соль (в перекладі з ісп. Площа Сонця)! Наш маршрут включав дуже багато культурних місць. Основні з них – це Королівський палац, Площа Майор, Площа Іспанії.

Маршрут Частина 1. Площа Соль – Королівський палац. Карти інтерактивні

Маршрут частина 2. Королівський Палац – Сади Сабатіні – Площа Іспанії – Квартира.

Дороговизна столиці підтверджується і цінами на метро в Барсі 10 поїздок – 10євро, в Мадриді – 14 євро.

 

Маршрут Частина 1. Площа Соль – Королівський палац

Приїхали на пл. Соль. В місті була страшенна спека. Але це не заважало людям гуляти і розважатись. На площі купа туристів, місцевих, мімів.

Ми пішли шукати площу Майор)

По дорозі зайшли в музей Хамону.

І ось центральна площа Мадриду – Пласа Майор. Колись тут проводили кориду. В центрі площі встановлений пам’ятник Філіппу ІІІ.

Матрос мім без голови за одне євро нам поспівав “Катюшу”: “Расцветали яблони и груши, Выходила на берег Катюша” ))) З його вимовою це звучало дуже смішно!

Основний будинок на площі- пекарня. Тут в наші дні розписують закоханих. Створюються замість булочок нові сім’ї.

На площі також можна перекусити і втамувати спрагу в літніх ресторанчиках. По периметру всієї площі розміщені літні кафе.

В Мадриді сподобалось те, що при заказі напоїв, постійно приносять тапас, або якусь закуску! До Сангрії на площі нам принесли по три тапасіка ( якщо розшифрувати то нам принесли по три великих бутерброда з червоною рибкою, з паштетом, і сиром відповідно). Нам їх вистачило на пів дня. За 12 євро на площі ми випили літр Сангрії і нормально перекусили.

Після площі ми вирушили далі по нашому пішохідному маршруту. Пройшли церкву Санта Круз.

Вийшли на площу Провінція.

Пройшли біля церкви Сан Мігель.

Вийшли на площу Вільї.

Дійшли до Ринку Сан Мігель. Центральний ринок в Мадриді. Це щось на кшталт ринку Бокерія в Барсі, або Бессарабки в Києві!

Але порівнюючи з ринком Барселони, то тут пахне, а не смердить морепродуктами! Тут все чистенько і акуратно! Зверху приміщення зволожується водичкою. Народ культурно відпочиває за обладнаними столиками і щось кожен бурхливо обговорює з опонентом за бокалом пива чи вина! Одним словом – вулик…

На ринку ми попробували оливок і сиру і пішли далі в сторону Королівського палацу. Біля палацу розташований собор Альмудена.

От ми вже на площі Армерія, біля входу в палац.

І знову приліг по традиції…

Вартість квитка, який дає вам можливість увійти на територію палацу коштує – 12 євро! Нам повезло, що не було черг і ми ввійшли без проблем.

На жаль в середині палацу, в приміщеннях, фотографувати заборонено… але декілька фотографій вдалося зробити))) Нижче Армерія – королівський арсенал!

частина хімічної лабораторії, де вироблялися ліки…

Загалом всередині королівський палац – шикарний! Варто зайти і подивитися як живуть королі!

Маршрут частина 2. Королівський Палац – Сади Сабатіні – Площа Іспанії

Вийшли ми навпроти палацу на площі Орьєнте.

Потім пішли в сади Сабатіні.

Продовжили прогулянку до парку “Сади кампо дель Моро”, які були розташовані на території палацу. Але входи були перекриті поліцаями, оскільки в цей час мала приїхати королівська сім’я на якусь зустріч. Простих “селян” не пускали((( прийшлось роздивлятися з далеку….

Верталися вуличками до площі Соль.

Є навіть такі міми… Так так, це живий хлопець таким способом заробляє гроші.

В Барселоні вже виграли багато. Йдемо ще попробуємо в Мадриді, виграти пару мільйонів)))

Все! З казино покінчено. Не везе в рулетку зате повезло в коханні)))

Йдемо далі в сторону площі Іспанії!

Площа Іспанії.

Пам’ятник Дон Кі Хоту і Санчо Пансу. Зверху над ними сидить Мігель де Сер Вантес (їхній, так сказати, творець)!

Після площі ми пішки пішли, до дому! Трошки заблудилися, поблукали по вулицях, але все ж таки дійшли до дому)))

Пройшовши за цей день до 20 км, змучені, полягали спати, щоб набратися сил на наступний день.