Відвідати всі країни

Барселона День 2. Гора Монжуїк

За перший день в Барселоні находили стільки, що я за пів року не виходжую! Тому вставати було важко і все тіло боліло, як після розгрузки вагонів з цементом! Другий день самостійної подорожі почався з прогулянки по готичному кварталі! Архітектура справила неймовірні враження!

По дорозі на Монжуїк забігли на Барселонету прийняти сонячні ванни))

Перед поїздкою в парк пообідали паелькою!

На Монджуїк можна було їхати на канатній дорозі, але була неймовірна спека і кілометрова черга, тому вирішили їхати на метро!

Вийшли на станції метро Espaniya, площа Іспанії! На площі стояв круглий торговий центр. Тут колись проводили кориду. Також видно фонтан, який побудував учень Гауді!

Венеціанські вежі.

Підходимо до каскаду фонтанів і самого палацу, в якому розташований Національний музей мистецтва Каталонії! (До речі вхід в музей безкоштовний) Вихід на оглядову площадку 5 євро!

Упссс…. а далі Сів фотоапарат, побігли до дому заряджати! Після підзарядки зайшли на ринок Бокерія!) А там рай для гурманів! Широкий асортимент фруктів, морепродуктів, хамона і других продуктів…..

Далі пройшлися по Ла Рамблі і дійшли до Королівської площі, де хотіли повечеряти! Виявилося , щоб посидіти в ресторані потрібно постояти в черзі! Ну не кожний день випадає шанс повечеряти на такій площі, от і люди стоять….

Стояти ми довго не хотіли, прийшла ідея набрати хамону і вина і піти на вечірню Барселонету “понюхати” романтики))

Наступив казковий вечір, почало смеркати, похіхікували де-не-де чайки, а ми пили вино, заїдали сиром з пліснявою і вдивлялися в далечінь Середземного моря!

Барселона День 1 гора Тібідабо

Барселона День 2. Гора Монжуїк

Барселона День 3. Маршрут “Архітектура Гауді”

Барселона День 4. Парк Цитадель і Океанаріум

Барселона за 5 днів. Подорож в Барселону