Відвідати всі країни

Це проект про подорожі світом та Україною від українських мандрівників. Дуже любимо подорожувати і відкривати для себе нові місця, а ще більше нові країни.

Команда

Якщо коротоко, то наша команда це звичайна українська сім'я, яка зі своїх подорожей намагається робити цікавий проект.

Дмитро Дячук

Мандрівник

Іннуся Шепетюк

Мандрівниця

Найцікавіші подорожі

Люди часто задаються запитання: "А де найбільше сподобалося?". Однієї відповіді на це запитання в нас немає. В кожній країні якісь свої враження і емоції і їх порівнювати дуже важко.

Наприклад, цікаво було їхати через В'єтнам на старенькому мотоциклі, там все для таких подорожей продумано. Цілий конвеєр, який обслуговує мандрівників, що їздять від Ханоя до Сайгона, або навпаки. А от вже через Китай ми їхали автостопом. Теж було цікаво. В Камбоджі Іннуся перехворіла тропічною лихоманкою денге, що було дуже страшно. А в Україні ми дуже любимо подорожувати Карпатами.

Після того, як в нашій сім'ї з'явилися діти, подорожі стали менш пригодницькими, але не менше цікавими. Наприклад, останнім часом, їздимо потягами в сусідні країни. Були в Польщі, їздили до Морського ока.

відвідані країни

Відеокліп з В'єтнаму

Концепція

Під час наших подорожей ми часто досліджуємо місцеві кухні і що їдять люди, в тих, чи інших країнах. Цей окремий розділ сайту ми зробили для того, щоб розписувати наші маршрути, а результати пошуків ми вирішили викладати на окремому проекті, щоб чітко розділити текстовий контент. (Але відео викладаються в на одному ютуб каналі)

Проект В пошуках їжі