Про проєкт

Тревел-проект, де шукаємо в наших самостійних мандрівках традиційну, автентичну, цікаву їжу притаманну різним країнам, а також поглиблюємось в регіони і міста України, щоб розкрити всю її смачну різноманітність. Створюємо тревел-контент, де через їжу, під смачним кутом, показуємо різні міста та розповідаємо цікаві факти.

Команда

Якщо коротоко, то наша команда це звичайна українська сім'я, яка зі своїх подорожей намагається робити цікавий проект.

Дмитро Дячук

Мандрівник, ідеолог проекту і ведучий. Складає сценарії, знімає відео, а потім їх монтує в ютуб. Програмує веб-систему, щоб всі результати пошуків структурувати і зробити зручний додаток для мандрівників. Любить найбільше в подорожах куштувати нові смаки.

Іннуся Шепетюк

Мандрівниця, дружина-оператор, займається контентом. Зазвичай робить пре-пошуки їжі в онлайні, для того, щоб вийшли смачні відео. Складає маршрути, шукає що варто подивитися і скуштувати. Ще й встигає під час подорожей бавити двох дітей.

Де шукаємо локальну їжу

Два основні напрямки в розвитку нашого тревел-проекту. Можна поділити на зовнішній та внутрішній.

Країни світу

Відвідати всі країни світу

На початках наших подорожей, в голові виникла ідея Відвідати всі країни. це було спонтанно і навіть можна сказати по дитячому. Але з часом це сформувалося в серйозну далекоглядну ціль. Тому ми намагаємося не повторюватися і завжди їдемо в нові країни, де колекціонуємо світову кухню і їжу з тих країн, намагаємось знімати корисний контент для українських мандрівників і не тільки мандрівників.

Україна

Регіони України

Звісно наші подорожі Україною не припиняються. І чим більше ми знаходимо цікавих українських страв, тим більше нам хочеться відкривати все нові і нові. Ми дуже хочемо долучитися до розвитку української кухні знайти як найбільше автентичних страв і показати в свою чергу нашим людям, що крім суші, піци і бургерів, які прийшли з далеких країн і в українській кухні є багато чого цікавого, що варто куштувати і їсти під час подорожей Україною.

Про нас пишуть

Це нам дуже допомагає розвивати наш ютуб-канал на просторах україномовного ютубу

Іноді відбуваються спонтанні колоборації, іноді до нас звертаються за інформацією, а іноді ми надсилаємо контент різним сайтам, ЗМІ для того, щоб отримати фідбек чи невелику допомогу в розвитку цього проєкту і, зокрема, україномовного ютубу.

Це допомагає в поширенні наших відео про подорожі Україною і таким чином більше людей знайомляться з тим, що в ютубі є контент не тільки російською. Це дуже важливо для розвитку нашого власного інфопростору, і українських блогерів.

Плейлист проекту з відвіданими містами

Як допомогти

Це проєкт хобі, на якому ми не заробляємо, а поки тільки вкладаємо себе. Звісно робимо по принципу, якщо вже щось робиш, то намагайся це розвивати і вкладати душу
1

Поширеннями

Кожне твоє поширення чи рекомендація допомагає збільшувати аудиторію і розвивати проект. Розповідай друзям про нас і це буде великий вклад у розвиток проекту
2

Фінансово

На власному ентузіазмі проект рухається дуже повільно. Він потрубує надзвичайно великих часових і фінансових ресурсів. Тому, якщо є можливість допомогти таким чином, будемо безмежно раді.