Відвідати всі країни

Що робити в Мілані, якщо немає грошей на шопінг?

Що подивитися в Мілані за день, а точніше за пів дня. Самі популярні місця Мілану. Замок Сфорца. Ціни на вхід в собор Дуомо. Скільки коштує піднятися на дах собору Дуомо. Хмарочоси біля Гарібальді.

Подорож по Італії 2014 продовжилась в Мілані.

Чіткого плану на столицю шопінгу в нас не було тому, що часу на Мілан ми виділили дуже мало. Всього пів дня. Кілька основних архітектурних пам’яток внесли в невеличкий маршрут, який з’єднав два залізничні вокзали Milano Centralle та Garribaldi. З Milano Garribaldi ми мали продовжити свій шлях до невеличкого містечка Gallarate, де на нас чекали родичі.

Milano Centralle

З Бергамо (Як доїхати з Бергамо до Мілану) ми прибули на вокзал Milano Centralle. Кількість людей на вокзалі вражала. Всі з величезними валізами. Приїхали шопитись))

При вході на вокзал індуси продають іграшки. В наявності всі види транспорту. ))

Архітектура вокзалу дуже гарна. Сам Centralle також належить до історичних пам’яток. Але вокзал наразі ремонтують.

Вокзал оточений хмарочосами)

Далі наш маршрут пролягав від станції метро Centralle до станції метро Duomo, яка знаходиться прямо в історичному центрі міста.

Скільки коштує метро в Мілані? Разова поїздка в метро Мілана коштує в районі 1,5 євро.

Piazza del Duomo

Вийшовши з метро ми побачили величезну площу, на якій гуляли сотні туристів. Всі бігають з місця на місце і шукають ракурси для фото. Діти ганяли голубів.

Пам’ятник на площі Дуомо в Мілані – Пам’ятник Вітторіо Емануеле II

Міланський собор / Duomo di Milano

А ось і він величезний красень-собор. Побудований в готичному стилі з білого мармуру.

Скільки коштує вхід в Міланський собор? Вхід безкоштовний.

Як одягатися в Міланський собор? Щоб зайти в собор, особливо дівчатам, потрібно правильно підібрати одяг. Повинні бути закриті плечі і коліна. Хлопців в шортах, футболці і сандалях пускають.

Але за те, щоб пофотографувати доведеться заплатити 2 євро.

Загальна довжина храму становить 158 метрів, ширина — 92 м, висота від основи до найвищого шпиля-106,5 м. В цілому собор прикрашають 3400 статуї.

Дах оформлений, як тераса.

Скільки коштує вхід на терасу Міланського собору? Вхід на терасу Міланського собору Дуомо пішки - 7 євро; якщо піднятися на ліфті - 13 євро. (станом на 2014 р.)

Вхід до галереї Вітторіо Емануеле II.

Галерея Вітторіо Емануеле II – Міланський пасаж

Один з перших в Європі пасажів. Міланська торгова галерея з’єднує площу перед міським собором Дуомо з площею перед театром Ла Скала.

В даний час галерея Віктора Еммануїла II є однією з туристичних визначних пам’яток Мілана. Тут розташовані багато знаменитих магазинів (Gucci, Prada, Louis Vuitton), відомі кафе і ресторани. У галереї проводяться концерти та виставки.

Самі модні будинки одягу відкрили тут свої бутіки. Якось відразу заримувалися рядки:

На вітринах Prada, Gucci, Versachi, Armani, а в тебе велика дзюра в “кармані“.

Будівля пасажу має форму латинського хреста з восьмикутним центром, прикрашеним мозаїками, які зображують чотири континенти.

Зверху галерея покрита куполом зі скла і заліза

Після прогулянки по площі біля театру Ла Скала і невеличкого перекусу, попрямували до замку Сфорца. По дорозі до замку, посеред центру Мілана, зустрілось кукурудзяне поле. То була якась експо-виставка.

Замок Сфорца

Зовнішність фортеці Сфорца взяли за зразок міланські архітектори, що працювали над московським Кремлем. Здається мені, вдома у них вийшло гарніше…

Біля замку розкинувся величезний парк з водоймою.

Тріумфальна арка Мілану (Арка миру)

Бізнес центр Мілану, біля вокзалу Гарібальді. Міланські хмарочоси.

Повноцінний ручний футбол, на 22 особи.

Дуже класні висотні будинки. На всіх балконах ростуть дерева.


Якщо у вас мало часу, і ви в своїй подорожі Італією чи Європою хочете побачити якнайбільше, то при плануванні маршруту, на Мілан не раджу виділяти багато часу. ІМХО. Та і шопитися можна по всій Італії без проблем. Бутіків вистачає в кожному великому місті.

Але з іншої сторони, в Мілані зручно зупинятися, коли хочете відвідати чудові місця в околицях. Про деякі з них мова піде далі. Див. Місто балконів