Відвідати всі країни

Мальта за 1 день

Що подивитися за один день на Мальті. Як зустріти і провести сонце на острові Мальта!


Під час маршруту використовувалися мальтійські автобуси.

Пляж Претті Бей і порт. Зустрічаємо сонце

Якщо ви за один день хочете зустріти і провести сонце, то свій маршрут “Одень день на Мальті” потрібно починати зі східної частини острова, зрештою, там де розміщений аеропорт.

Недалеко від нього є пляж Претті Бей (зупинка Birzebbuga). Пляж розташований недалеко від порту і можна спостерігати за роботою кранів-роботів, яка супроводжується характерним звуком. Зранку після прильоту і ночівлі в аеропорту (Як переночувати в аеропорту на Мальті) ми і поїхали сюди зустрічати сонце.

Марсашлокк

Проїхавши кілька зупинок на північ від Birzebbuga, ви потрапите в прекрасне рибальське поселення Марсашлок, де основною окрасою є кольорові човники з очима, на яких рибаки виходять в море. Також тут є місцевий рибний ринок, де відразу можна купити риби або зайти в ресторан і з’їсти вже приготовлених морепродуктів.

Голубий грот

З Марсашлокка повертаємось до Голубого Гроту (Blue Grotto) – одне з чудес природи Мальти. Тут на човниках прокатають уздовж берега до кам’яних витворів природи. Після катання можна покупатися на місцевому пляжі і попригати у воду.

Мдіна

Від Голубого Гроту можна приїхати до стародавньої столиці Мальти – Мдіни. Місто – музей- фортеця, яка причарує своїми вуличками та загадковою тишею. Тут можна побродити по маленьких історичних музеях, зайти в магазин скла, дуже схожого, що на Мурано у Венеції.

Моста

Від Мдіни недалеко розташувалося місто Моста, відома церквою, яка має третій по величині купол в Європі.

Пляж Голден Бей / Golden Bey

Після всіх прогулянок по жарі захочеться змити з себе спеку. Їдемо до пляжу Голден Бей на заході острова. Тут є скелі, на яких чудово провести сонце і зустріти ніч.

Пляж Рів’єра / Għajn Tuffieħa

 

Прямо біля пляжу Голден Бей розкинувся ще один пляж – Рів’єра. До нього можна дійти по стежці, яка проходить по скелях від Голден Бей. Заодно поспостерігати за плавним заходом сонця і помилуватися краєвидами обривистого берега.

Бухта з кольоровим піском

Ще одна невеличка дистанція і ми опиняємось на прикольному пагорбі. Його можна побачити в відео

Захід Сонця

З зупинки Рів’єра відправляємось в місце локації.

Відео з подорожі по Мальті