Відвідати всі країни

Подорож в Малайзію

Після двох місяців життя в Таїланді на тайському острові Самуй(Самуї), ми вирушили далі.

В нас не було чіткого плану подальшого маршруту, ми просто вибрали наступну країну, якою стала Малайзія, запакували наші два маленькі рюкзаки і вирушили в дорогу. Саме під час цього переїзду ми включили камеру і почали все фільмувати))

Якраз з Малайзії повноцінно розпочалася історія нашого ютуб каналу Відвідати всі країни тому, що ми почали у відео говорити, а не просто знімати кліпи, як з Італією і Мальтою.

Ось таке вийщло перше відео

Другий фільм нашого азійському серіалу був присвячений теж Малайзії. Ми прибули на острів Пенанг.

Три дні на найтуристичішому острові Малайзії. Що у відео: Little India, джунглі, пляж з черепахами, політ на човні, краєвиди з середини 12-ти кілометрового моста, село без туристів, захід сонця з гори і наполовину втрачений шолом)) 

Одним реченням, Як українські мандрівники підкорювали Пенанг без путівників.

Третій фільм нашого серіалу.

Відео про Куала-Лумпур, в якому ми відкривали візу в Індонезію.

Нам не вистачило квитків на потяг і довелося їхати в Куала-Лумпур на автобусі. В столицю Малайзії він прибуває посеред ночі. В нас ні житла, ні міток на карті і обмежений бюджет. Але ми, все ж таки, дочекалися ранку у величезному нічному місті))

Коротко про відео: 5 днів в столиці Малайзії. Китайський квартал, Печери Бату, віза в Індонезію, сама гастрономічна вулиця Малайзії і вежі Петронас)

Четвертий фільм нашого тревел серіалу

Після п’яти днів в Куала-Лумпур, ми вирушили далі. В нову країну, Індонезію.

Одну ніч ми спали на підлозі в аеропорту з малазійцями. В Джакарті попали на атобусний вокзал, де не було жодного туриста. Їхали більше двох діб через весь острів Ява на “швидких автобусах”. Їли або в сарайчиках або в індонезійських столовах, а десь просто гризли чіпси з бананів))

То фільм про те, як два українці долали непростий шлях з Куала-Лумпур до Балі (Денпасар) через острів Ява. Літаки, тук-туки, автобуси, пароми.

У відео ми покидаємо Малайзію і їдемо на острів Балі в Індонезію. То ще була та пригода.