Відвідати всі країни

Як подорожувати в Римі. Транспорт Рима. Знижки в музеї

Як дешево доїхати з аеропорту Ф’юмінчіно в Рим. Громадський транспорт. Картки для туриста або знижки в музеї.

Як дешево доїхати з аеропорту Ф’юмінчіно в Рим

1. Найдешевший спосіб – це автобуси Terravision BUS, або його конкуренти-аналоги.

Можна замовити трансфер онлайн http://www.terravision.eu/rome_fiumicino.html. Автобус довезе до станції метро Терміні (це центральний залізничний вокзал Рима). Вартість при замовленні онлайн 4 євро. В аеропорту було 5 євро.

2. Регіональною залізницею Італії, яка їздить прямо з аеропорту до Roma TUSCOLANA. Вартість квитка приблизкно 8 євро.

3. Потяги Leonardo Express коштують по 16 євро і їздять до станції Терміні.

Громадський транспорт

Історичний центр не особливо великий (всього 2,5 км ) від Колізею до площі Іспанії). Легко пройти пішки, до того ж і цікаво, оскільки більшість пам’яток знаходяться в цих місцях.

Метро

Найпростіший вид пересування це метро. Воно об’їжджає основні пам’ятки Риму. Є зупинки біля Колізею, Площі Іспанії, недалеко від Ватикану. Метро має всього дві лінії, які перетинаються на станції Терміні.

Всередині станції є термінали, щоб купити квитки. Ціни на квитки: одноразовий проїзд 1,50 €, на день € 6, на три дні – € 16,50 і навіть на тиждень за 24 євро. Римський метрополітен http://www.romametropolitane.it

Турнікети в метро Метро в Римі дуже старе і турнікети потихеньку ламаються. В деяких місцях вони можуть проштампувати ваш квиток, але не відкритись. Тому на віддалених від центру станціях спостерігайте, які робочі, а які ні

Автобуси

Автобусна мережа Рима дуже розвинена і дуже функціональна. Квитки мають бути придбані заздалегідь в табачних кіосках, газетних кіосках, барах, або торгових автоматах, які є в метро і основних автобусних зупинках.

Нічні автобуси

Більше 20 автобусних ліній їздять з 00:30 до 5:30 ранку. Основні станції Терміні і Piazza Venezia. З цих двох площ автобуси відправляються в усі напрямки кожні 30 хвилин. Нічні автобусні зупинки позначені совою. Квитки можна придбати на борту.

Картки для туриста або знижки в музеї

Якщо ви плануєте відвідувати багато платних музеїв в Римі, вам можуть пригодитися спеціальні картки, які дадуть змогу зекономити.

Купити квитки онлайн на основні пам’ятки http://www.coopculture.it/en/ticket_office.cfm.

В Римі є кілька карток для туристів. Основні з них.

Archaeologia card

(Сайт: http://archeoroma.beniculturali.it/en/node/312)

Archaeologia card дійсна протягом 7 днів на квитки, що дозволяє отримати доступ до наступних археологічних пам’яток Риму: Colosseo, Palatino e Foro Romano, Terme di Caracalla, Villa dei Quintili, Mausoleo di Cecilia Metella e alle quattro sedi del Museo Nazionale Romano: Palazzo Massimo, Palazzo Altemps, Crypta Balbi, Terme di Diocleziano.

Roma Pass

Сайт: http://www.romapass.it/

Ще одна картка, яка дуже популярна серед туристів. На відмінно від археологічної картки, ця до списку музеїв додає ще можливість користуватися публічним транспортом: метро, автобуси. Хоча вона дорожча.

Тут потрібно добре прорахувати всі варанти і які картки використовувати у своїх самостійних подорожах.