Відвідати всі країни

Парк Вілла Боргезе

Парк Вілла Боргезе – зелене серце в центрі Риму.

Великий ландшафтний парк у природній англійській манері в Римі. Це третій за величиною громадський парк в Римі (80 гектарів або 148 акрів) після парку Вілла Доріа Памфілі і Вілли Ада.

Якщо подивитися на карту парку, то вона має вид серця. В списку на стенді нанесено до сотні об’єктів, які знаходяться в парку. На першому місті стоїть Галерея Боргезе.

Через магічне серце парку, сюди сходяться закохані з усього Риму, щоб відпочити в тиші серед природи парку.

По всьому Римі можна зустріти такі вагончики, де продають воду, Gelato (Морозиво), і фаст-фуд. Стоять вони зазвичай в самих туристичних місцях і ціни в таких “Astromomia” – астрономічні.

А в кого гаманець лопає, то може зайти і в ресторан з червоною доріжкою. Ціни вивішені на воротах, щоб туристи даремно не топтали яскравий килим. Ціни за страви в середньому від 20 євро. В денний час зачинений.

Хочете в Римі побачити осінь посеред літа, то вам в Парк Боргезе.

Старовинні часи посеред парку.

Розбавляють осінь квітучі вазони.

В парку є кілька озер. Це з фонтаном в центрі озера.

Транспорт в парку Вілла Боргезе

В парку дуже багато широких асфальтованих доріг, по яких зручно кататися на різноманітному транспорті. Транспорт в парку луде розвинений і представлений як механічними так і електронними представниками. Сігвеї, велосипеди, чотирьох-колісні педальні. І чого тут тільки немає)) Щоб не мучити свої ноги Ви можете легко орендувати на годинку-другу, засіб, який вам припа до вподоби. В середньому година оренди від 10 євро.

Ще одне озеро в парку, де можна скористатися водним транспортом і поплавати на лодочках. (нагадав парк Ретіро в центрі Мадрида)

Ціна за персону.

В озері живуть черепахи.


Галерея Боргезе

Вхід в галерею Боргезе платний – 11 євро.

Комплекс скульптур і міні-сад біля галереї.


Сад, де ростуть лимони розмірами в гандбольний м’яч.

Парк чудовий для відпочинку і прогулянок.