Відвідати всі країни

Де купити карти для походів Карпатами

Для походу по Мармаросах і Чорногорі нам потрібні були дві карти.

Є карти “Україна відпочивай активно“. Вони створені на основі “польових” робіт, які проводила фундація “Карпатські стежки”, яка й безпосередньо займається маркуванням пішохідних маршрутів та встановленням вказівників на території Українських Карпат.


Карта Мармаросів

Що на карті: Піп Іван Мармароський, Стіг, Чивчин, водоспад Ялинський, географічний центр Європи, Фаркеу, Кринта, Скупова, Угорські скелі,Баба-Лудова, полонина Дуконя, Піп Іван Чорногірський.

Показана більша частина Гринявських гір (окрім хребта Пнєв’є) та більша територія новоствореного Верховинського національного природного парку. Також дані найбільш цікаві румунські вершини, що знаходяться поблизу українського кордону. Нанесені плановані до знакування маршрути в Гринявських горах, українській частині Марамурешу та частині Чивчинських гір.

В карті поданий порядок отримання дозволу на перебування в межах прикордонної смуги України та Румунії, та дозволу на прохід по українсько-румунському кордоні, включаючи контактні телефони та електронні адреси прикордонних загонів та застав.

Купити карту: http://astur.com.ua/shop-online/atlas-and-maps/product/61-karta-marmarosi.html

Карта Чорногори

Що на карті: Говерла, Петрос, Туркул, Піп Іван Чорногірський, Смотрич, Вухатий Камінь, озеро Несамовите, озеро Марічейка, озеро Бребенескул, Кострича, Кукул, пороги Чорного Черемошу, водоспад Труфанець.

На карті нанесені промарковані на місцевості пішохідні маршрути у відповідності до кольору маркування на місцевості.

Купити карту: http://astur.com.ua/shop-online/atlas-and-maps/product/60-chornogora.html